O nás

MedVed Praha s.r.o. je česká obchodní distribuční společnost, která nabízí endoskopické instrumenty od německého výrobce, firmy medwork GmbH, Medworkring 1, 91315 Höchstadt /Aisch, Deutschland.

Naše pražská kancelář se celý den stará o rychlý servis pro Vás. Rádi Vás navštívíme, předvedeme naše instrumentárium a pokusíme se využít dlouhodobou zkušenost firmy MedVed k vaší spokojenosti.

Pokud Vás nějaký produkt zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám uděláme cenovou nabídku, nebo Vám zašleme náš katalog v tištěné podobě spolu s aktuálním ceníkem. V moderní endoskopii je prvotřídní, kvalitní a individuálně přizpůsobené příslušenství rozhodující pro profesní úspěch. Právě tak důležité je obsáhlé a profesní poradenství.

MedVed, Váš kompetentní partner v endoskopii, Vám nabízí oboje.

Kontaktujte nás, rádi poradíme.

Historie

Firma MedVed Praha s.r.o. byla založena v roce 2005 pod názvem medwork Praha s.r.o. Od začátku jsme výhradním distributorem endoskopických instrumentů německé firmy medwork GmbH v České a Slovenské republice. Díky kvalitě produktu a vstřícnému jednání jsme každým rokem získávali nové a nové klienty. V dnešní době dodáváme naše výrobky do většiny významných nemocníc a soukromních zařízení v celé republice. V lednu roku 2015 firma změnila obchodní jméno na medved Praha s.r.o.